Spread the love

آینده روشن شما از درنا شروع می شود

موسسه اعزام دانشجو آسان تحصیل درنا با مجوز رسمی از اداره کل وزرات علوم، تحقیقات و فناوری ارائه کننده کلیه خدمات تحصیلی در تمامی مقاطع از قبیل مشاوره تحصیلی، اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی، اخذ ویزای تحصیلی ، ثبت نام در کشورهای کانادا، هند و اوکراین می باشد.

همچنین موسسه اعزام دانشجو آسان تحصیل درنا خدماتی جهت رفاه دانش آموزان و دانشجویان پس از ورود به کشور مقصد ازجمله انتقال ، اسکان و جانمایی را ارائه می دهد، تا خانواده ها هیچگونه نگرانی بابت فرزندان خود نداشته باشند.

داستان درنا

موسسه درنا با همراهی افراد تحصیل کرده، متخصص و نخبه، با چشم انداز کمک به جوانان و دانشجویان، در راه رسیدن به بهترین انتخاب و  اهداف تحصیلی شما عزیزان تاسیس گردیده. موسسه درنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و با همکاری موسسات  در داخل و خارج از کشور مفتخر به خدمات رسانی به شما همراهان عزیز برای تحصیل در دانشگاه های معتبر اروپایی، کانادایی و برخی کشورهای آسیایی می باشد. موسسه درنا با به همراه داشتن کارشناسان متخصص و مجرب، سعی براین دارد کامل ترین اطلاعات را در مورد کشورهای مقصد به همراهان ارائه نماید تا بتوانند در مسیر پیشرفت علمی خود بهترین تصمیم را بگیرند.

مشاوره تحصیلی و تخصصی
مشاوره تحصیلی و تخصیی
اخذ پذیرش و بورسیه
اخذ پذیرش و بورسیه
خدمات ویزا و اقامت
خدمات ویزا و اقامت دانشجو
سایرخدمات اعزام دانشجو
سایر خدمات اعزام دانشجو

امکان بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری امکان پذیر است و دانشجویان در سایر مقاطع تحصیلی باید شهریه سالیانه پرداخت کنند.

هزینه زندگی در هند 400 دلار در ماه می باشد.

با وجود اینکه دانشجویان بین الملل در هند اجازه کار حین تحصیل ندارند، اما بسیاری از دانشجویان برای تامین هزینه های زندگی خود در مشاغل مرتبط و غیر مرتبط مشغول به کار میشوند، امکان کار حین تحصیل در هند بستگی به شهر محل تحصیل وخلاقیت و توانایی های دانشجو دارد. در کل حقوق یک کارگر روزانه  200 تا 300 روپیه هست.

بله ، علاقه مندان تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در هند باید در آزمون neet  شرکت کنند، تحصیل در دانشگاه های هند در رشته های پزشکی از کیفیت بالایی برخوردار است.

خیر، اما هزینه تحصیل در اوکراین به نسبت دیگر کشورهای اروپایی پایین تر می­باشد.

بله، دانشجویان میتوانند با دریافت تائیدیه کتبی از دانشگاه و مجوز کار از اداره پلیس 20 تا 30 ساعت در هفته بسته به مقطع تحصیلی مجوز کاز دریافت کنند.

در مقطع کارشناسی امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد، اما تحصیل در مقاطع بالاتر کارشناسی ارشد و دکتری برای تحصیل نیاز به گذراندن دوره پادفک که شامل زبان اوکراینی هست، می باشد.

خیر، نیازی ندارد

هزینه زندگی در اوکراین 200-300 دلار در ماه می باشد.

تمکن مالی بستگی به مقطع تحصیلی، دانشگاه و تعداد افراد متقاضی متفاوت است و در کل شامل مجموع هزینه زندگی و شهریه دانشگاه می باشد. به طور کلی میتوان میزان تمکن مالی را از 10هزار دلار تا 25 هزار دلار برای هر فرد در نظر گرفت.

آزمون دولینگو در بسیاری از کالج های کانادا مورد قبول می باشد اما این آزمون در برخی از دانشگاه ها مورد پذیرفته می­شود.

 مخفف Social Insurance Number می باشد، که برای افرادی  که وارد کانادا میشوند صادر میشود. برای دریافت این کد باید با به همراه داشتن استادی پرمیت یا ورک پرمیت و پاسپورت به دفتر Service Canada مراجعه نمایید

خیر، داشتن مدرک زبان برای همراهان با داشتن ورک پرمیت کمک زیادی برای یافتن شغل مناسب میکند اما داشتن مدرک زبان برای همراهان الزامی نیست.