خدمات پس از اعزام

موسسه اعزام دانشجو درنا با داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و سالها تجربه و داشتن صدها پرونده موفق با داشتن نمایندگی دانشگاه های مختلفی از کشورهای مانند اوکراین، کانادا، هند و .. شما عزیزان را در انتخاب رشته ، دانشگاه ، خدمات ترجمه مدارک ، برابراصل مدارک دانشگاهی ، اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی ، بیمه دانشجویی، خدمات ارز، تهیه خوابگاه ، ترانسفر فرودگاهی و سایر مسائل مربوط به اعزام دانشجو یاری میدهد. یکی از مزایای موسسه درنا برای همراهان علاوه بر مشاوره رایگان و اعزام دانشجو که می تواند بسیار برای متقاضیان راهگشا باشد. پشتیبانی دانشجو در کشور مقصد از جمله خدمات بعد از اعزام دانشجو موسسه درنا استها و بورسیه ها بسیار مهم و تاثیر گذار است و ما در موسسه اعزام دانشجو درنا همراه شما هستیم

ما در درنا همراه شما عزیزان هستیم

یکی از خدمات پس از اعزام دانشجو درنا، به شما این امکان را می‌دهد تا اگر در کشور مقصد به هر گونه مشکلی برخورد، با تماس با موسسه درنا میتوانید از خدمات پس از اعزام موسسه استفاده نمایید تا کارشناسان ما شما را در حل مشکل راهنمایی نمایند. مثلا اگر دانشجو قصد داشته باشد پس از مهاجرت دانشگاهش رو تعویض کند، یا رشته‌اش را تغییر دهد، می‌تواند با تماس از کارشناسان متخصص ما راهنمایی های لازم را دریافت نماید. و از دیگر خدمات پس از اعزام شامل انجام کلیه امور مربوط به استقبال در کشور مقصد ، ثبت نام ، افتتاح حساب بانکی ، استقرار در خوابگاه ، یا مکان مورد نظر متقاضیان ، تهیه سیم کارت ، معرفی چگونگی پیدا کردن مسیرهای منتهی به دانشگاه ، انجام ثبت نام در اداره مهاجرت و انجام کارهای رجیستری ، پیگیری درخواستهای بورسیه و مکاتبه به صورت مستقیم با اساتید و مسئولین دانشگاه ها از جمله خدماتی است که پس از اعزام فرد به محض ورود در کشور مقصد توسط همکاران ما انجام میپذیرد تا تجربه ای فراموش نشدنی را برای تحصیل و زندگی راحت و بدون دغدغه برای شما عزیزان فراهم آورده شود.

رزرو وقت سفارت

دریافت وقت سفارت برای انجام امور توسط درنا همراه با مشاوره انجام میشود

پیگیری مراحل ویزا

کلیه مراحل ثبت و دریافت ویزا شما توسط پرسنا درنا پیگیری میشود

تکمیل مدارک

راهنمایی شما همراهان و تکمیل مدارک مورد نیاز شما در درنا انجام میشود

ثبت درخواست بورسیه

ما در درنا همراه با مشاوره دقیق به درخواست بورسیه شما کمک میکنیم

در اخر موسسه درنا با همکاری کارشناسان مجرب خود در مجموعه و با تلاش و کوشش مستمر ، با سالها تجربه در زمینه اعزام دانشجو و با نگاهی متفاوت ، در مقاطع مختلف تحصیلی آماده پاسخگویی به سؤالات در زمینه اخذ پذیرش ، اعزام ، زندگی ، رفع مایحتاج زندگی و هزینه های احتمالی ، تکمیل مدارک ، رتبه دانشگاه ها ، اطلاع رسانی به متقاضیان برای دریافت روادید و پذیرش ، اقدام و دریافت روادید تحصیلی و همراه ، تهیه بلیط هواپیما با بهترین پروازها از نظر قیمت و سرویس دهی ، اضافه بار و … به صورت آنلاین و حضوری در خدمت شما خواهند بود و شما را آگاه خواهند نمود تا با خیالی آسوده به تحصیل بپردازید.

برای دریافت یک مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

031-32608551

سوالی دارید؟
امروز با ما تماس بگیرید!

09134721353

درباره درنا

موسسه اعزام دانشجو آسان تحصیل درنا با مجوز رسمی از اداره کل وزرات علوم، تحقیقات و فناوری ارائه کننده کلیه خدمات تحصیلی در تمامی مقاطع از قبیل مشاوره تحصیلی، اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی، اخذ ویزای تحصیلی ، ثبت نام در کشورهای کانادا، هند و اوکراین می باشد.

درخواست مشاوره