اخذ ویزا و اقامت دانشجو

نحوه اخذ ویزای تحصیلی یکی از مشکلات و نگرانی‌ها ی افراد در کشورهای خارجی است. از جمله نگرانی ها می‌توان به مراحل اخذ ویزا، اقامت و دریافت نوبت از سفارت و سایر موارد اشاره کرد.

آشنایی با ویزای تحصیلی

در واقع ویزای تحصیلی یک نوع اقامت موقت است که امکان تحصیل، زندگی و حتی کار را در کشور محل تحصیل به افراد می‌دهد. با استفاده از ویزای تحصیلی دیگر نیازی به هیچ مدرک دیگری برای اقامت در کشور مورد نظر خود ندارید. اخذ ویزای تحصیلی آخرین مرحله در زمینه مهاجرت تحصیلی است.
اولین مرحله در مهاجرت تحصیلی انتخاب کشور مبدا، رشته و دانشگاه دلخواه است که در موسسه درنا با کمک از کارشناسان متخصص متناسب با توانایی، علایق و شرایط شما راهنمایی های لازم جهت اقدام به انتخاب به بهترین گزینه انجام میشود. سایر مراحل بعدی که شامل اقدام به مکاتبه با دانشگاه مورد نظر توسط کارشناسان موسسه درنا انجام میگیرد. در صورتی که شرایط شما برای اخذ پذیرش مناسب باشد، باید مدارک تحصیلی خود مانند رزومه تحصیلی، انگیزه نامه، توصیه نامه و مدارک مورد نیاز را ارائه نمایید. بعد از تایید نهایی توسط دانشگاه می‌توانید اقدام به اخذ ویزای تحصیلی نمایید. که کلیه این مراحل توسط موسسه اعزام دانشجو درنا به صورت دقیق و حرفه ای انجام میگیرد

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا تحصیلی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی بسته به کشور مورد نظر متفاوت است، ولی بصورت کلی برای دریافت ویزای تحصیلی مراحل زیر انجام میگیرد.

رزرو وقت سفارت

دریافت وقت سفارت برای انجام امور توسط درنا همراه با مشاوره انجام میشود

پیگیری مراحل ویزا

کلیه مراحل ثبت و دریافت ویزا شما توسط پرسنا درنا پیگیری میشود

تکمیل مدارک

راهنمایی شما همراهان و تکمیل مدارک مورد نیاز شما در درنا انجام میشود

ثبت درخواست بورسیه

ما در درنا همراه با مشاوره دقیق به درخواست بورسیه شما کمک میکنیم

با توجه به اینکه تمام کارهای اخذ پذیرش تحصیلی تخصصی است و باید از مراحل و نحوه اقدام آن‌ها آگاهی کاملی داشته باشید، کلیه این مراحل در موسسه درنا انجام میگردد و در کلیه مراحل شما از پیشرفت اقدامات مطلع خواهید بود .در موسسه درنا مراحل پذیرش شما اعم از نوشتن انگیزه نامه، توصیه نامه، رزومه تحصیلی و اخذ ویزای دانشجویی توسط کارشناسان متخصص درنا انجام می گیرد.

برای دریافت یک مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

031-32608551

سوالی دارید؟
امروز با ما تماس بگیرید!

09134721353

درباره درنا

موسسه اعزام دانشجو آسان تحصیل درنا با مجوز رسمی از اداره کل وزرات علوم، تحقیقات و فناوری ارائه کننده کلیه خدمات تحصیلی در تمامی مقاطع از قبیل مشاوره تحصیلی، اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی، اخذ ویزای تحصیلی ، ثبت نام در کشورهای کانادا، هند و اوکراین می باشد.

درخواست مشاوره