Spread the love

مشاوره تحصیلی

مشاوره تخصصی تحصیلی و اعزام دانشجو به کشورهای مانند کانادا، اوکراین و هند از مهمترین چشم اندازهای موسسه اعزام دانشجو درنا می باشد. در این موسسه ما تلاش کرده ایم تا با مشاوره تخصصی بهترین شرایط برای دانشجویان در رشته های مختلف فراهم نماییم.

ما در درنا همراه شما عزیزان هستیم

یکی از مهمترین موضوعات که امروزه در خصوص تحصیل در خارج از کشور برای افراد مطرح است، کسب اطلاعات کافی در خصوص مراحل اخذ و هزینه های مربوط به ان است. به همین دلیل موسسه اعزام دانشجو درنا با کارشناسان مجرب و متخصص در این قسمت همراه شما هستن تا با مشاوره ای تخصصی در این موارد بهترین راهکار و پیشنهاد را به شما ارائه نمایند. موسسه درنا آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و تخصصی به شما همراهان عزیز است که علاقه مند به بهره مندی از فرصت های تحصیلی در یک کشور دیگر می باشید. ما در درنا به بهره مندی از کارشناسان متخصص و حرفه ایی که نه تنها شما همراهان عزیز را بصورت رایگان راهنمایی می کنند، بلکه در سرتاسر فرایند درخواست و همچنین تصمیم گیری در خصوص دوره تحصیلی موردنظر شما، بورسیه ها، انتخاب دانشگاه، گستره وسیعی از دوره های تحصیلی موجود، ویزای تحصیلی، درخواست ویزا و خدمات پیش از ورود، شما همراهان عزیز را از توصیه ها و پیشنهاد کارساز خود بهره مند می سازند. خدمات مشاوره تحصیلی موسسه اعزام دانشجو درنا شامل کلیه مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، دوره های زبان های خارجی، دوره های آموزش فنی حرفه ای، کارآموزی، و سایر دوره های آموزشی و تحصیلی کوتاه مدت می گردد. همچنین تیم درنا که تشکیل شده از افراد تحصیل کرده و متخصص است ضمن اینکه نگاهی گسترده با ابعاد مختلف آموزش، تنها بر آموزش های سنتی اکتفا ننموده و زمینه را برای بهره مندی متقاضیان از گزینه های متنوع و گسترده آموزشی از قبیل دوره های کارآموزی بین المللی، کار+تحصیل، تدریس + زندگی، کار + سفر، آموزش زبان + کارآموزی و ; فراهم نموده است. و در تمام این مراحل از مشاوره های تخصصی و ارائه بسته های خدماتی تحصیلی کامل، ما در درنا همواره از آغاز تا پایان، آماده همراهی شما در فرایند ادامه تحصیل در خارج از کشور هستیم.

رزرو وقت سفارت

دریافت وقت سفارت برای انجام امور توسط درنا همراه با مشاوره انجام میشود

پیگیری مراحل ویزا

کلیه مراحل ثبت و دریافت ویزا شما توسط پرسنا درنا پیگیری میشود

تکمیل مدارک

راهنمایی شما همراهان و تکمیل مدارک مورد نیاز شما در درنا انجام میشود

ثبت درخواست بورسیه

ما در درنا همراه با مشاوره دقیق به درخواست بورسیه شما کمک میکنیم

برای دریافت یک مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

031-32608551

سوالی دارید؟
امروز با ما تماس بگیرید!

09134721353

درباره درنا

موسسه اعزام دانشجو آسان تحصیل درنا با مجوز رسمی از اداره کل وزرات علوم، تحقیقات و فناوری ارائه کننده کلیه خدمات تحصیلی در تمامی مقاطع از قبیل مشاوره تحصیلی، اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی، اخذ ویزای تحصیلی ، ثبت نام در کشورهای کانادا، هند و اوکراین می باشد.

درخواست مشاوره