Spread the love

خیر، اما هزینه تحصیل در اوکراین به نسبت دیگر کشورهای اروپایی پایین تر می­باشد.

بله، دانشجویان میتوانند با دریافت تائیدیه کتبی از دانشگاه و مجوز کار از اداره پلیس 20 تا 30 ساعت در هفته بسته به مقطع تحصیلی مجوز کاز دریافت کنند.

در مقطع کارشناسی امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد، اما تحصیل در مقاطع بالاتر کارشناسی ارشد و دکتری برای تحصیل نیاز به گذراندن دوره پادفک که شامل زبان اوکراینی هست، می باشد.

خیر، نیازی ندارد

هزینه زندگی در اوکراین 200-300 دلار در ماه می باشد.

از پرسیدن دریغ نکنید
هر گونه سوالی ...

تمکن مالی بستگی به مقطع تحصیلی، دانشگاه و تعداد افراد متقاضی متفاوت است و در کل شامل مجموع هزینه زندگی و شهریه دانشگاه می باشد. به طور کلی میتوان میزان تمکن مالی را از 10هزار دلار تا 25 هزار دلار برای هر فرد در نظر گرفت.

آزمون دولینگو در بسیاری از کالج های کانادا مورد قبول می باشد اما این آزمون در برخی از دانشگاه ها مورد پذیرفته می­شود.

در حال حاضرمهاجرت تحصیلی راحترین و ارزان ترین راه ورود به کشور کانادا می­باشد،اما با روش های مختلفی مانند سرمایه کذاری، کار آفرینی، توریستی ، کاری ، Express Entry و Skilled worker میتوان برای مهاجرت به کانادا اقدام کرد.

 مخفف Social Insurance Number می باشد، که برای افرادی  که وارد کانادا میشوند صادر میشود. برای دریافت این کد باید با به همراه داشتن استادی پرمیت یا ورک پرمیت و پاسپورت به دفتر Service Canada مراجعه نمایید

خیر، داشتن مدرک زبان برای همراهان با داشتن ورک پرمیت کمک زیادی برای یافتن شغل مناسب میکند اما داشتن مدرک زبان برای همراهان الزامی نیست.

 

امکان بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری امکان پذیر است و دانشجویان در سایر مقاطع تحصیلی باید شهریه سالیانه پرداخت کنند.

هزینه زندگی در هند 400 دلار در ماه می باشد.

با وجود اینکه دانشجویان بین الملل در هند اجازه کار حین تحصیل ندارند، اما بسیاری از دانشجویان برای تامین هزینه های زندگی خود در مشاغل مرتبط و غیر مرتبط مشغول به کار میشوند، امکان کار حین تحصیل در هند بستگی به شهر محل تحصیل وخلاقیت و توانایی های دانشجو دارد. در کل حقوق یک کارگر روزانه  200 تا 300 روپیه هست.

بله ، علاقه مندان تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در هند باید در آزمون neet  شرکت کنند، تحصیل در دانشگاه های هند در رشته های پزشکی از کیفیت بالایی برخوردار است.