بورسیه تحصیلی چیست

در حال حاضر با توجه به افزایش نرخ ارز و هزینه های بالای زندگی اکثر متقاضیان تمایل دارند که از بورسیه های تحصیلی مختلف استفاده کنند بنابراین آشنایی با انواع کمک هزینه ها و بورسیه ها بسیار مهم و تاثیر گذار است و ما در موسسه اعزام دانشجو درنا همراه شما هستیم

ما در درنا همراه شما عزیزان هستیم

بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی به عنوان یک پشتوانه مالی محسوب می شود.دانشگاه های مختلف در جهان، موسسات گوناگون، دولت های مختلف و … عموماً به دانشجویانی که تمایل به تحصیل در مقاطع مختلف را دارند و از نظر مالی شرایط خوبی ندارند یا دارای شرایط تحصیلی بسیار مناسبی هستند، مبالغی را به عنوان بورسیه تحصیلی و فاند تحصیلی ارائه می نمایند. برای توضیح بورسیه تحصیلی و تفاوت آن با فاند تحصیلی بایستی بیان کنیم که بورسیه های تحصیلی عموماً به افرادی که دارای رزومه تحصیلی مناسبی هستند و از نظر علمی در سطح بالایی قرار دارند تعلق می گیرد. اما فاند تحصیلی بیشتر با هدف کمک مالی به دانشجویانی که تمکن مالی لازم برای پوشش هزینه های تحصیل و زندگی خود را ندارند پرداخت می شود.

رزرو وقت سفارت

دریافت وقت سفارت برای انجام امور توسط درنا همراه با مشاوره انجام میشود

پیگیری مراحل ویزا

کلیه مراحل ثبت و دریافت ویزا شما توسط پرسنا درنا پیگیری میشود

تکمیل مدارک

راهنمایی شما همراهان و تکمیل مدارک مورد نیاز شما در درنا انجام میشود

ثبت درخواست بورسیه

ما در درنا همراه با مشاوره دقیق به درخواست بورسیه شما کمک میکنیم

دانشگاه های کشور های مختلف بورسیه هایی را به دانشجویانی که دارای رزومه تحصیلی مناسبی هستند و استعداد بالقوه ای دارند اعطا می نمایند که در آینده بتوانند از دانش آن ها استفاده کنند و در کارهای مختلف آن ها را به کار گیرند. بورسیه ها در زمینه تحصیل، ورزش، هنر و … در دسترس دانشجویان قرار می گیرد.

برای دریافت یک مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

031-32608551

سوالی دارید؟
امروز با ما تماس بگیرید!

09134721353

درباره درنا

موسسه اعزام دانشجو آسان تحصیل درنا با مجوز رسمی از اداره کل وزرات علوم، تحقیقات و فناوری ارائه کننده کلیه خدمات تحصیلی در تمامی مقاطع از قبیل مشاوره تحصیلی، اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی، اخذ ویزای تحصیلی ، ثبت نام در کشورهای کانادا، هند و اوکراین می باشد.

درخواست مشاوره